Kamera Sistemleri

İnsanların en temel ihtiyaçlarından biri olan güvenlik ihtiyacı, gelişen teknolojinin sunduğu fırsatlardan biri olan kamera sistemleri ile rahatlıkla sağlanabilmekte ve olası güvenlik ihlallerine karşı hazırlıklı ve bilinçli olmak konusunda hizmetinize sunulmaktadır.
Günümüzde güvenlik ihlallerinin oranındaki artış nedeniyle ev ve iş yerlerinizin güvenliğini ve devamlı takibini sağlamak oldukça zor görünse de, uygun kamera sistemi ile olası bir ihlali derhal farkına varıp gerekli önlemleri almanız mümkün hale gelmiştir. Sunduğumuz çözünürlük ve kalite açısından üst düzey kamera sistemlerimiz ile gözünüz arkada kalmadan ev ve iş yerlerinizin takibi ve güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Kamera Sistemi Avantajları

Gereksinimlerinizi karşılaması açısından, kameranın yerleştirileceği alan, bölgenin güvenliğinin maksimum düzeyde sağlanması için gerekli olan çözünürlük gibi faktörlerin göz önünde bulundurularak seçildiği güvenlik kamerası ile herhangi bir problem yaşamadan güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.
Aynı zamanda uyumlu cep telefonu, tablet, bilgisayar gibi elektronik cihazlarınızdan istediğiniz her an, güvenlik kamerasının bulunduğu bölgeyi izleme fırsatı sunduğumuz sistemleriniz ile artık güvenliğiniz hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak. Aynı zamanda, yalnızca tek bir noktadan değil bir çok noktadan izleme imkanı sunduğumuz sistemlerimiz ile güvenlik gereksiniminizi karşılamanız mümkün.
Güvenliğinizi tehdit edebilecek olası ihlalleri teşhis edip gerekli önlemleri almanızın yanı sıra, yalnızca kurulması ile bile caydırıcı etkide bulunması da muhtemeldir. Bu noktada, sistemlerimizin caydırıcılığı, kalite ve fonksiyonelliği sayesinde endişelenmenize gerek kalmayacak, günün her anında güvenliğinin sağlanmasını istediğiniz ortamı bir göz gibi izleme fırsatı sunarak içinizin rahat etmesini sağlayacak.

Kamera Sistemindeki Gelişmeler

Gelişen teknoloji ve güvenlik gereksinimlerinin gün geçtikçe artması da kamera sistemlerinin gelişmesini sağlamıştır. Bu noktada hizmetinize sunduğumuz ahd güvenlik kameraları, HD görüntü kalitesinin sunduğu yüksek çözünürlük ile güvenliğinizi sağlamanız açısından başvurabileceğiniz en etkin ve fonksiyonel sistemlerden biridir. Aynı zamanda oldukça ekonomik olan ahd güvenlik kamerası sayesinde, yerleştirildiği bölge, oldukça yüksek çözünürlükle izlenebilip, olası güvenlik ihlallerinin teşhis ve müdahalesi çok daha rahatlıkla yapılabilmektedir.
Var olan kameralarınızı, yüksek çözünürlüklü ve en güvenli kamera sistemlerinden biri olan ahd kameralara rahatlıkla çevirmeniz de mümkün hale gelmiştir. Mevcut kamera sisteminizi, kablo sisteminizde herhangi bir değişiklik yapılmasına gerek kalmadan yalnızca kamera değişimi yaparak sağlayabilmekteyiz. Aynı zamanda, var olan kayıt cihazınızı da rahatlıkla ahd uyumlu kayıt cihazına çevirebilmekteyiz. Böylelikle uzun montaj ve kablolama süreçlerinden geçmeden, ahd kameralarımızın sunduğu yüksek güvenlik fırsatlarından yararlanabilir; güvenlik kamerası tercihinizin getirdiği rahatlık ve emniyet duygusunu yaşayabilirsiniz.

Güvenlik kamera sistemleri fiyat listesi

Günümüzde bir çok  güvenlik kamera sistemleri mevcuttur bunların başlıca olanları ahd kamera ip kamera ve kablosuz kameralardır. tüm sistemlerin fiyat bilgisi için bms her zaman bir telefon kadar uzağınızda hemen (0216) 441 0995 arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Ev içi kamera sistemleri fiyatları

ev için kamera sistemleri fiyatları kurulacak yere göre değişmektedir öncelikle ekibimiz tarafından profesyonel bir şekilde eviniz analiz edilir ve evinize en iyi güvenlik sistemini için tarafınıza bilgi verilir uygun görüldüğü taktirde montaj işlemi başlamaktadır  ev için kamera kayıt cihazı kaç günlük kayıt yapmakta bu soruyu çoğu müşterimizden duymaktayız kamera kayıt cihazı harddisk kapasitesine bağlı olarak arttırılabilir ve kayıt süresini uzatabilirsiniz kullandığımız kayıt cihazlarında 8 TB’a kadar yükseltebilir ve 60 gün kayıt alabiliriniz ev için gizli kamera sistemleri fiyatları içinde hemen (0216) 441 0995 numaralı telefonumuzu arayarak bilgi alabilirsiniz.

Hazır kamera sistemleri

Hazır güvenlik kamera sistemleri müşterilerimize paket olarak sunmuş olduğumuz bir hizmettir 4’lü 8’li 16’lı ve 32’li hazır kamera sistemleridir hazır kamera sistemleri fiyatları için iletişime geçebilirsiniz